Karma HILL'S Canine h/d

Psy szczególnie zagrożone chorobami serca oraz te, u których pojawiły się schorzenia związane z układem krążenia, potrzebują szczególnej opieki ze strony właściciela. Uzupełnieniem leczenia powinna być również odpowiednia dieta – dzięki niej zmniejszy się obciążenie serca, uzupełnione zostaną straty składników pokarmowych związane z podawaniem leków, a dodatek tauryny wspomoże pracę narządu. Propozycję pożywienia, stworzonego specjalnie z myślą o specjalnych potrzebach zwierząt z problemami kardiologicznymi, ma w swojej ofercie firma Hill’s.

Zalecenia

Karma Hill's Canine h/d będzie odpowiednim wyborem, jeśli nasz pies boryka się z takimi problemami zdrowotnymi, jak:

- niewydolność serca,

- nadciśnienie połączone z zatrzymaniem płynów w organizmie,

- problemy kardiologiczne.

Zanim zdecydujemy się na wybór karmy warto również zdawać sobie sprawę z przeciwwskazań – Hill's Canine h/d nie powinna być podawana szczeniętom, sukom w okresie ciążku oraz laktacji, psom cierpiącym na niedobór sodu lub zapalenie trzustki.

Działanie z korzyścią dla serca

Unikatowy skład karmy Hill's Canine h/d wpływa na funkcjonowania układu krążenia. Jego specyfika polega na:

- obniżonej zawartości sodu dzięki czemu zmniejszona zostaje ilość płynów zatrzymanych w organizmie, a co za tym idzie zmniejsza się również obciążenie serca;

- dodatku tauryny, która wspomaga pracę serca;

- wysokim poziomie przeciwutleniaczy pomagających neutralizować wolne rodniki. Ich dodatkową zaletą jest wspomaganie akcji serca;

- doborze składników pokarmowych, które są niezbędne podczas terapii lekowej i uzupełniają straty z nią związane.

Skład karmy

Pożywienie firmy Hill’s z serii Canine h/d to zarówno karma sucha, jak i mokra. Dzięki temu opiekunowie psa mogą indywidualnie zaplanować jego dietę zgodnie z wcześniejszymi przyzwyczajeniami.

Wśród składników karmy suchej znalazły się: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, mleko i jego przetwory, jajka i ich przetwory, sproszkowana celuloza, drożdże.

Karma mokra ma w swoim składzie: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, oleje i tłuszcze, cukry, składniki mineralne, taurynę.

Powiązane artykuły